درباره ما

  • تاریخچه
  • موسس
  • مهارت
  • کافه کتاب
  • زمین ورزشی
پیش دبستان و دبستان پسرانه خط خوش از مهر ماه 1397 فعالیت خود را در حوزه تعلیم و تربیت آغاز نموده و مبنای آموزش در این مجموعه تعلیم تربیت با بهره گیری از شیوه های نوین آموزش می باشد.
حسین پور اسماعیلی - بیست سال تجربه برنامه ریزی و هماهنگی در سازمان مرکزی مدارس سلام و تجربه مدیریت در مقاطع مختلف تحصیلی مدارس سلام و انرژی اتمی -عضو ادوار شورای داوری فیلم جشنواره رشد وزارت آموزش و پرورش - رساله دکتری در زمینۀ آموزش علم با نمایش
هر مجموعه ی موفقی برای پیشبرد اهداف خود نیاز به کادری متخصص و با اخلاق دارد،در مدرسه ی خطّ خوش تمام کادر آموزشی و خدماتی افرادی با سابقه،خوش نام و متخصص هستند که پس از گذشتن از چند مرحله فیلتر و آزمون توانسته اند در مدرسه خطّ خوش مشغول به فعالیت شوند.
ترویج فرهنگ کتاب خوانی و آشنایی دانش آموزان با کتاب،این یار شیرین و دیرین،جزء اهداف اولیه مدرسه خطّ خوش میباشد. با ایجاد کافه کتاب مجهز و مدرن سعی شده است فضای آرام و دلنشینی در اختیار دانش آموزان برای مطالعه و یادگیری قرار گیرد.
با بهترین چمن مصنوعی بهداشتی و ایمن تمام محیط حیاط و فضای بازی مدرسه را فرش کرده ایم تا به لحظات شاد و فرح بخش کودکی شان رنگ سرسبزی و طراوت ببخشد. ورزش، دروازۀ سلامتی، رکن مهم فعالیت در دبستان خطّ خوش است.

سخن موسس

هرگز تماشاچی رشد و بالندگی نباش، با رشد و پیشرفت تو دیگران خود به خود عقب می افتند، هرگز به عقب برنگرد به افق های آینده بنگر و تلاش کن. آینده راه به جاده مربوط است و تو مسافر این جاده ای. این جا یعنی دبستان خط خوش همینجاست که می توانی سراغ آینده را بگیری