آموزش زبان انگلیسی

در دنیای امروزی چند زبانه بودن و علی الخصوص تسلط بر زبان انگلیسی یکی از نیازهای اساسی جوامع پیشرفته و در حال توسعه است و لذا این امر، هر فرد آگاه از تبادلات و معادلات جوامع مدرن را مترصد می سازد تا در جهت یادگیری یک زبان بین المللی که بهترین آن زبان انگلیسی می باشد تمام تلاش خود را مبذول دارد و همچنین این موضوع بسیاری از والدین دلسوز را  نیز مشمول خود می سازد. اما بسیاری از والدین سن مناسب را برای یادگیری زبان انگلیسی نمی دانند و این گونه می اندیشند که فرزندشان هر زمان آمادگی و فرصت لازم برای یادگیری زبان انگلیسی را خواهد داشت. پرداختن به این نکته بسیار ضروری به نظر می رسد که چرا سنین کودکی و نوجوانی بهترین دوران برای یادگیری یک زبان خارجی علی الخصوص زبان انگلیسی می باشند و ثانیا یادگیری یک زبان بین المللی چه تاثیری در آینده ی کودک خواهد داشت.

از سوی دیگر نکته ای که حائز اهمیت به نظر می رسد وجود یک روش مناسب و هماهنگ با پیچیدگی های ذهنی یک فرد علی الخصوص یک کودک می باشد.

کودکان از یادگیری لذت می برند. برای آن ها اهمیت ندارد که یک فعالیت به تقویت توانایی های شناختی آن ها منجر می گردد یا مهارت های حرکتی آن ها را بهبود می بخشد. تنها کافیست برای کودکان اوقات خوشی فراهم گردد. البته نکته ای که بایستی مدنظر قرار داد شیوه تدریس زبان انگلیسی بسته به دوره ی سنی هر فرد بسیار متفاوت خواهد بود و با کم شدن سن فرد تدریس زبان انگلیسی به مراتب سخت تر خواهد شد و نیازمند اساتیدی مجرب در زمینه کار با کودکان خواهد بود که شناختی جامع و مبسوط از رفتارها و نیازهای کودک دارند.

1. کودکان می توانند با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنند

2. یادگیری زبان از سنین پایه به رشد فکری کودکان کمک می‌کند

3. افزایش نمرات دانش آموزان در امتحانات اصلی

4. توانایی کودکان در زبان مادری‌شان را تقویت می‌کند

5. کودکان زودتر یاد می‌گیرند

6. یادگیری زبان احساسات شما را تقویت می‌کند 

7. به جلوگیری از کاهش قدرت یادگیری ناشی از پیری کمک می کند

8. به شناخت فرهنگ های مختلف کمک می کند

9.  گوش موسیقیایی کودکان تقویت می شود

10. مهارت های شغلی شما را تقویت می کند

11. درآمدتان را افزایش می دهد 

12. ذهن کودک را از جعبه بسته خارج می کند

13. سرگرم کننده و باحاله!

ولی گرامی با توجه به اهمیت زبان انگلیسی، در جهت رشد و ارتقاء این مهارت، دبستان خط خوش در نظر دارد کلاس های آفلاین تابستانی را از تاریخ 5 مرداد ماه الی 28 مرداد در روزهای بکشنبه و سه شنبه ساعت 19 برگزار نماید.

لذت تیم زبان دبستان از تاریخ 28 تیرماه لغایت تا پایان هفته به صورت آنلاین سطح بندی فرزندانمان را برگزار می نماید.